Blog > Komentarze do wpisu
Witam serdecznie!

Szanowni Państwo,

cieszę się, że trafiliście na mojego bloga. Czy wiecie, że ponad 300 mln osób posługuje się jezykiem francuskim,a język arabski jest używany przez ok. 250-200 mln ludzi, co razem daje nam liczbę równą ludności 27 państw członkowskich Unii Europejskiej. Mam nadzieję, że razem odbędziemy ciekawą podróż po nie tylko po pojedyńczych wyrazach, ale również dialogach, ciekawych filmach, a także po ciekawostkach związanych ze światam arabskojęzycznym oraz frankofońskim.

W pierwszym dniu mojego bloga postanowiłem napisać Wam kilka słów o sobie. Pochodzę z pięknej krainy drzewek oliwnych, zapachu jaśminu i nadmorskich kurortów- Tunezji. Jednak los chciał, aby moje życie związało się z Polską. Mieszkam tutaj od dwóch lat. Oczywiście początki nie były łatwe. Najgorsza była bariera językowa. Ale dzięki wsparciu rodziny i cierpliwości żony udało mi się zaklimatyzować. Tak więc jestem native speakerem języka arabskiego, posługuje się także biegle językiem francuskim (gdyż Tunezja była kolonią francuską i do tej pory uczymy się tego pięknego języka od małego).

Na codzień pracuję w jednej z warszawskich restauracji, moim dodatkowym zajęciem, a w dodatku życiową pasją jest nauczanie języków obcych wspominanych już wyżej: arabskiego i francuskiego. Mam nadzieję, że mój blog zainteresuje was i być może uda nam się nawiązać bliższą współpracę w formie dodatkowych lekcji, konwersacji, pisania prac. 

Życzę wszystkim miłej lektury i owocnej nauki.

Marhaba czyli cześć:).

poniedziałek, 09 maja 2011, lotfibenzekri

Polecane wpisy